BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 2 miesiąc temu #567784 przez Dave
Pasal - no to dobrze, że się zdecydowałaś wyjść z cienia :side: :side:

Gratuluję maluszków :lol: :lol: A ile maja bliźniaki??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567802 przez pasal
Nie tyle ja wyjść z cienia, co moje maluszki :) podejrzewałam ciąże dość szybko mimo, że brałam tabletki antykoncepcyjne, po prostu czułam, że coś się zmieniło. Dopiero trzeci z kolei lekarz wykrył ciążę ( dopiero w 8 tygodniu ciąży ) w 6 tygodniu lekarz ginekolog zapewniała mnie, że ciąży nie ma i zalecała nadal brać pigułki :/ na szczęście zaufałam swojej intuicji i masie testów ciążowych. Moje maluszki mają się świetnie, mają 14 cm długości ( choć to podobno więcej niż powinny mieć w 17 tygodniu) a i prawdopodobnie są to dziewczynki. Od tygodnia czuję ich delikatne ruchy, to jest niesamowite! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567814 przez Magdalena9t
pasal witam na forum :) i gratuluję podwójnego szczęścia ;)
Widzę,że jesteśmy w tym samym wieku ;)
Ja jestem już w 32 tygodniu i nie mogę się doczekać jak pojawi się mój pierwszy synek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567827 przez pasal
Magdalena jaka była reakcja znajomych i rodziny na Twoją ciążę ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567851 przez Magdalena9t
pasal wszyscy dobrze przyjęli wiadomość,że jestem w ciąży, niektórzy może troszkę zaskoczeni :) a teraz z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie, :) babcie już zaczynają powoli wariować :laugh: a jak u Ciebie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567885 przez pasal
W pracy byli wściekli :) robili mi na złość do tego stopnia, że musiałam iść na zwolnienie lekarskie
znajomi i rodzina zaskoczeni, ale miło to przyjeli. Dla wszystkich szokiem było to, że noszę w sobie dwoje dzieci :) Niestety była też taka grupa, która patrzy na mnie " dzieci mają dzieci". Ciąża to wieeelki plus w trakcie sesji egzaminacyjnej na uczelni :D muszę powiedzieć, że dzięki brzuszkowi mam spore ulgi :) Ja sama przez jakiś czas też się krępowałam tak młodego wieku, ale podobno to dobry wiek na rodzenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567893 przez Monix
Witaj pasal :) Ja również spodziewam się bliźniąt. Na forum jest jeszcze jedna podwójna mamusia - także jest nas w sumie 3. Ja noszę w sobie prawdopodobnie chłopców.
A na kiedy masz wyznaczony termin?
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567930 przez Magdalena9t
To fajnie,że jednak dobrze Ci się układa ;) też cieszyłam się jak szłam na chorobowe , bo już miałam dość tej atmosfery w pracy, nie chciałam się niepotrzebnie denerwować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568066 przez Anielicja
Witam serdecznie!

Mam na imię Ania, mam 28 lat, jestem w 7 tc,
Termin mam na 10 października:)
Pewnie szybko zleci!

Pozdrawiam cieplutko:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568157 przez Magdalena9t
Witaj Anielicja :) Bardzo się cieszę ,że do nas dołączyłaś :)
Gratuluję błogosławionego stanu :) oby wszystko było dobrze i maleństwo rosło zdrowo :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568257 przez pasal
Monix napisał:

Witaj pascal :) Ja również spodziewam się bliźniąt. Na forum jest jeszcze jedna podwójna mamusia - także jest nas w sumie 3. Ja noszę w sobie prawdopodobnie chłopców.
A na kiedy masz wyznaczony termin?
Pozdrawiam




Ojejku gratuluję! Faktycznie jest nas ( mam bliźniaków ) malutko :) powiedz jak się czujesz? w którym jesteś tygodniu ? i jaka była Twoja reakcja, gdy dowiedziałaś się, że ciąża jest bliźniacza? Termin mam na 29 lipca 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568364 przez tysiiiak
Pasal gratuluje podwójnego szczęścia :* :kiss:
Ja we wrzesniu koncze 22 lata :) a maju przyjdzie na świat mój Kubuś :) i wcale nie czuje sie za mloda na dziecko :)
fakt znajomi w moim wieku jeszcze sie bawia i imprezuja w najlepsze ale kazdy ma swoje priorytety i ja zawsze wiedzialam ze chce szybko dziecko :)
i nie ma co patrzec na gadanie innych, zawsze beda mieli cos do powiedzenia ;/ jak nie za mloda to za stara, a gdzie slub, a moze jednak kariera ... nie dogodzisz :)
po za tym nie mamy lat 14-15 zeby ktos mogl nam zarzucic ze "dzieci maja dzieci" ...

przykro mi ze tak cie w pracy potraktowali :( u mnie przyjeli to raczej dobrze :) pomagali mi :) ale bywaly sytuacje ze nie bylo akurat nikogo do pomocy a ja sama musialam dzwigac ciezke przedmioty i tez namowili mnie zeby poszla na zwolnienie szybko ...

3maj sie cieplutko :) i dbaj o was :* :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568425 przez ewelcia
Witam was mam na imie ewelina ale wole ewcia mam 28 lat mam juz kochana jedna coreczke a teraz spodziewam sie drugiej na 20 maja mam termin

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51519 [/url]






http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51522

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568469 przez tysiiiak
Ewelcia gratuluje córeczki :* i zapraszam do nas majówek :) www.zapytajpolozna.pl/121-iv-vi/413635-mamusie-maj-2013.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568541 przez Monix
pasal napisał:

Monix napisał:

Witaj pascal :) Ja również spodziewam się bliźniąt. Na forum jest jeszcze jedna podwójna mamusia - także jest nas w sumie 3. Ja noszę w sobie prawdopodobnie chłopców.
A na kiedy masz wyznaczony termin?
Pozdrawiam




Ojejku gratuluję! Faktycznie jest nas ( mam bliźniaków ) malutko :) powiedz jak się czujesz? w którym jesteś tygodniu ? i jaka była Twoja reakcja, gdy dowiedziałaś się, że ciąża jest bliźniacza? Termin mam na 29 lipca 2013

Ja mam termin na tydzień po Tobie moja droga :)
Moja reakcja? Przede wszystkim strach, bałam się i to bardzo podwójnych obowiązków tym bardziej, że mam już jedno dziecko. Ale teraz już się uspoiłam i poukładałam w głowie i wierzę ze jakoś to będzie, Musi być! :laugh:
Jeśli masz ochotę, to zajrzyj na wątek lipcowy, albo sierpniowy ( ja piszę w sierpniowym, choć pewnie i tak urodzę wcześniej :) ) także jakby co zapraszam, będzie nas więcej - MAM PODWÓJNYCH.

Witajcie nowe forumowiczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl